ITM Széchenyi Terv Széchenyi Terv

+36 46 796 020

OM azonosító

203060

Felnőttképzési engedélyszám:

E-001290/2015

Tehetségtámogató oktatókat díjaztunk

2021. június 17-én, csütörtök délelőtt került sor a Miskolci Szakképzési Centrum tehetséges diákokat támogató oktatóit elismerő díjak átadására.

A Tehetséggondozó díjat a Centrum hagyományteremtő céllal hozta létre azon oktatóinak elismerésére, akik mindennapi munkájuk mellett időt, energiát és tudást nem sajnálva felkarolják, támogatják, valamint helyi és országos versenyekre készítik fel az iskolájukban tanuló tehetséges diákokat. Ezen tevékenységek és eredmények alapján bronz, ezüst és aranyfokozatú tehetséggondozó díjakat ítélt oda az iskolák tanárainak a Miskolci Szakképzési Centrum, amely anyagi elismeréssel is párosul. A Miskolci Szakképzési Centrum 58 oktatója kapott a mai napon kitüntetést, elismerésül az elmúlt egy évben végzett tehetségtámogató munkájukért.

A díjazottak névsora:

Szakképző intézmény neve

Kitüntetett oktató

Kitüntetés

1

Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Technikum

Ruszkai István Attila

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

2

Ujvárosi Sándor István

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

3

Miskolci SZC Baross Gábor Üzleti és Közlekedési Technikum

Derdák Csaba

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

4

Höck Endre

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

5

Kenéz Csilla

Aranyfokozatú Tehetségtámogató

6

Kiss Viktor

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

7

Lődár Ildikó

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

8

Miczán Edina

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

9

Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Technikum

Debrődi Róbertné

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

10

Diószegi Sándorné

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

11

Dorgai-Kármán Tünde

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

12

Erdélyiné Rusz Annamária

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

13

Keresztessyné Szabó Zsuzsanna

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

14

Mester Éva

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

15

Mihalikné Hável Éva

Aranyfokozatú Tehetségtámogató

16

Pekárné Palásti Ildikó

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

17

Polyák Barbara

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

18

Sidlovicsné Papp Ildikó

Aranyfokozatú Tehetségtámogató

19

Szalay Zita

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

20

Tóth Géza

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

21

Varju Terézia

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

22

Vaszily-Tóth Erzsébet

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

23

Vitányi Szimonetta

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

24

Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum

Bachmann Károly

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

25

Bagány Máté

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

26

Czétényi Gábor

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

27

Leskó János

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

28

Velenyák János

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

29

Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum

Csontos Dénes

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

30

Deák Csaba

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

31

Kasza László

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

32

Kovács Lajos

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

33

Németh Bence

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

34

Péterffy Gáspár

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

35

Prillné Csordás Csilla

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

36

Miskolci SZC Kós Károly Építőipari, Kreatív Technikum és Szakképző Iskola

Balla Andrea

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

37

Tompa Mihály

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

38

Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Technikum

Dr.Tóthné Hegyi Valéria

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

39

Erdei Ferenc

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

40

Gallik Gáborné

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

41

Lukács Gabriella

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

42

Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

Bekő Zsuzsánna

Aranyfokozatú Tehetségtámogató

43

Dr. Szabóné Tóth Monika

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

44

Major Monika

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

45

Szentesi Tibor

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

46

Tasi Judit

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

47

Zelei Erika

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

48

Zombor Gyula

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

49

Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Szakképző Iskola

Balog Krisztina

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

50

Dr. Omarné Vadas Rita

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

51

Feketéné Üveges Enikő

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

52

Friedmanszky Nóra

Aranyfokozatú Tehetségtámogató

53

Kissné Péli Szilvia

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

54

Kofler Éva

Aranyfokozatú Tehetségtámogató

55

Monoki László

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

56

Szilágyi Beáta

Ezüstfokozatú Tehetségtámogató

57

Szilvási Andrea

Bronzfokozatú Tehetségtámogató

58

Vécsi Edit Anna

Bronzfokozatú Tehetségtámogató